KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409275
nr 1440 9275
Rangstedt. Signerad, daterad 1896, marin. Olja på duk, 75x103, yttermått inklusive ram: 90x117 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:07:04
20/12 14:20:19